Do wynajęcia nowe, kameralne w stylu....

Mieszkanie na wynajem, Warszawa, Warszawa Żoliborz

3 300 PLN

Doradca ds. nieruchomości
nr licencji: 26470
500 520 981
biuro@hocmodonieruchomosci.pl

Opis

Do wynajęcia całkowicie nowe, po generalnym remoncie,  dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Starym Żoliborzu. Powierzchnię 37 metrów zaaranżowano nowocześnie i funkcjonalnie w stylu soft loft połączonym z vintage. Po połączeniu małego przedpokoju i kuchni otrzymano całkiem przestrzenne, widne pomieszczenie z miejscem na aneks jadalniany. Ścianką z lameli wyodrębniono część przedpokojową. Totalną metamorfozę przeszła mikroskopijna łazienka. W pokoju dziennym wyodrębniono  widną sypialnię. Kuchnia umeblowana jest szafkami na wymiar, wyposażona w nowy sprzęt AGD wraz z pralką, zmywarką. Pokój dzienny umeblowany jest oryginalnym zestawem meblowym produkcji ...czechosłowackiej! który przeszedł kompleksową renowację. Podobnie komoda i szafa w sypialni.

Konsekwencja w aranżacji  od nowa wnętrz z lat 50 - tych i wykorzystanie oryginalnych mebli vintage sprawiła że mieszkanie jest nie tylko funkcjonalne i przytulne ale też bardzo piękne i stylowe. 

Niezaprzeczalnym atutem jest też jego lokalizacja. Ulica Popiełuszki. Niski, 4 piętrowy ale z windą budynek z cegły.  Okna mieszkania wychodzą na cichą stronę od podwórka. Do lokalu przynależy ok.5m2 piwnica. Brak garażu i gwarantowanego miejsca parkingowego. Budynek i klatki schodowe bardzo zadbane. Prężnie działająca wspólnota mieszkaniowa.

Do ceny najmu należy doliczyć koszty mediów tj. ok. 350 zł (związane z opłatami mediowymi do spółdzielni- woda, śmiecie, ogrzewanie) plus koszt energii elektrycznej wg. wskazań licznika.

Właściciel oferuje mieszkanie do wynajmu okazjonalnego. Kaucja w wysokości dwukrotności czynszu najmu. Wymagane podpisanie notarialnego oświadczenia o poddaniu się egzekucji wraz z oświadczeniem osoby która w takiej sytuacji przyjmie"pod swój dach" oraz zawarcia polisy OC najemcy.

Mieszkanie dostępne od zaraz. Będziesz pierwszym użytkownikiem po remoncie. Jeśli nie potrzebujesz wyposażenia mieszkania (mebli) jest możliwość wynajęcia go bez mebli.


Oferta nr 2931045 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 2931045
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Wynajem
Cena 3 300 PLN
Cena za m2 89 PLN
Liczba pokoi 2
Piętro 4
Liczba pięter 6
Powierzchnia 37 m2
Miejscowość Warszawa
Dzielnica Warszawa Żoliborz
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat warszawski
Gmina Warszawa
Rok budowy 1954