Pensjonat wraz z drugim domem mieszkalnym

Obiekt - pensjonat na sprzedaż, Wejsuny

2 400 000 PLN

3 077 PLN/m2

Doradca ds. nieruchomości
nr licencji: 26470
500 520 981
biuro@hocmodonieruchomosci.pl

Opis

Ciekawa oferta. Nieruchomość do mieszkania wraz z potencjałem inwestycyjnym. Dwa domy w tym jeden z nich to mały, pięciopokojowy pensjonat  a drugi - duzy dom rodzinny.
Domy posadowione są na niezależnych prawie 1000 metrowych działkach.
Dom rodzinny z 1980 roku, murowany z pustaka, w pełni podpiwniczony z pomieszczeniami mieszkalnymi w przyziemiu które również można wynajmować. Łączna powierzchnia domu ok. 250m2 Parter tego domu to przepiękny duży salon, kuchnia, gabinet, łazienka, toaleta, hol i duża weranda. Na pietrze mieszczą się cztery pokoje, łazienka i toaleta oraz górna weranda. Na podłogach mozaika drewniana. Drzwi wewnętrzne naturalne drewno. W łazienkach kafle.Dom ma ciekawy współczesny układ pomieszczeń. Niewątpliwie wymaga doinwestowania np. docieplenia, malowania ewent nowej aranżacji wnętrz.  Centralne ogrzewanie niezależne od drugiego domu, zasilane kotłem CO na olej opałowy. Niezależne szczelne dwa szamba. Własne ujecie wody. Od frontu piękna nasłoneczniona działka.

Drugi dom zbudowany w 2008r  o powierzchni ok. 560m2, składa się z czterech niezależnych pokoi z łazienkami oraz jednego pokoju z aneksem kuchennym i łazienką. W budynku tym znajduje się również duża wyposażona kuchnia, wspólna dla wszystkich gości oraz salon z kominkiem. W bryle budynku znajduje się również garaż i zaplecze techniczne- kotłownia, pralnia schowek na meble i sprzęt ogrodowy. .Stan techniczny obu budynków jest bardzo dobry dzięki prowadzonym systematycznie pracom konserwatorskim. Budynek pensjonatowy jest corocznie doinwestowywany. Wynajem pokoi w sezonie wakacyjnym jak również w sezonie zimowym,dzięki  wyposażeniu w instalację CO daje stały przychód właścicielom. (Szczegóły dla konkretnie zainteresowanych). Nieruchomość sprzedawana jest wyłącznie w całości.
Nie posiada obciążeń na KW. Do przejęcia natychmiast po zakupie.


.
Oferta nr 2971045 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 2971045
Typ oferty Obiekt - pensjonat
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 2 400 000 PLN
Cena za m2 3 077 PLN
Piętro 1
Powierzchnia 780 m2
Powierzchnia działki 1 982 m2
Miejscowość Wejsuny
Województwo WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Powiat piski
Gmina Ruciane-Nida
Rok budowy 2008