Pensjonat wraz z drugim domem mieszkalnym

Dom wolnostojący na sprzedaż, Ruciane-Nida

2 200 000 PLN

2 821 PLN/m2

Doradca ds. nieruchomości
nr licencji: 26470
500 520 981
biuro@hocmodonieruchomosci.pl

Opis

Zamień życie w mieście na wakacje przez cały rok. Dom i pensjonat w cenie willi w dużym mieście?! Zamieszkaj w sercu Mazur. Przedstawiamy nieruchomość do zamieszkania a także z potencjałem inwestycyjnym. Zlokalizowana kultowej miejscowości dla żeglarzy i pasjonatów krainy tysiąca jezior. To tutaj, po sąsiedzku Mistrz Gałczyński pisał swoją kronikę olsztyńską gdzie ..."Wszystkie szmery, wszystkie traw kołysania, wszystkie ptaków i cieniów ptasich przelatywania"...

Oferta obejmuje dwa domy. Jeden z nich to całoroczny pensjonat - 5 pokoi z łazienkami plus duży wspólny dla wszystkich pokoi  salon, zaplecze techniczne.Drugi - duży dom rodzinny.


Domy posadowione są na dwóch sąsiadujących ze sobą ale niezależnych ok. 1000 metrowych działkach. Również media typu (energia, ogrzewanie, woda, kanalizacja) są niezależne dla każdego z domów.

Dom "rodzinny" z 1980 roku, murowany z sercem, dla rodziny,  z pustaka, w pełni podpiwniczony z pomieszczeniami mieszkalnymi również w przyziemiu (które również można wynajmować). Łączna powierzchnia domu ok. 250m2  Parter tego domu to przepiękny duży salon, kuchnia, gabinet, łazienka, toaleta, hol i duża weranda od frontu. Na piętrze mieszczą się cztery pokoje, łazienka i toaleta oraz górna weranda. Na podłogach mozaika drewniana. Drzwi wewnętrzne naturalne drewno. W łazienkach kafle. Dom ma ciekawy współczesny układ pomieszczeń. Niewątpliwie wymaga doinwestowania np. docieplenia, malowania ewent nowej aranżacji wnętrz ale ma klimat i potencjał. Również jako kameralny pensjonat.  Centralne ogrzewanie niezależne od drugiego domu, zasilane kotłem CO na olej opałowy. Niezależne szczelne dwa szamba. Własne ujecie wody. Od frontu piękna nasłoneczniona działka. W ogrodzie dużo miejsca aby goście mogli spędzać czas  we własnych grupach nie przeszkadzając sobie wzajemnie. 


Drugi dom zbudowany w 2008r  o powierzchni ok. 560m2, składa się z czterech niezależnych pokoi z łazienkami oraz jednego pokoju z aneksem kuchennym i łazienką. W budynku tym znajduje się również duża wyposażona kuchnia, wspólna dla wszystkich gości oraz salon z kominkiem. W bryle budynku znajduje się również garaż i zaplecze techniczne- kotłownia, pralnia schowek na meble i sprzęt ogrodowy. .Stan techniczny obu budynków jest bardzo dobry dzięki prowadzonym systematycznie pracom konserwatorskim. Budynek pensjonatowy jest corocznie doinwestowywany. Wynajem pokoi w sezonie wakacyjnym jak również w sezonie zimowym, dzięki  wyposażeniu w instalację CO daje stały przychód właścicielom. (Szczegóły dla konkretnie zainteresowanych). Nieruchomość sprzedawana jest wyłącznie w całości wraz z kompletnym wyposażeniem.
KW bez obciążeń. Do przejęcia natychmiast po zakupie.

Po prostu umów się na prezentację, zobacz a zakochasz się w tym miejscu i już nie będziesz chciał wyjechać. Cenę wynegocjujemy tak, aby satysfakcjonowała wszystkich.


Oferta nr 3051045 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 3051045
Typ oferty Dom wolnostojący
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 2 200 000 PLN
Cena za m2 2 821 PLN
Liczba pokoi 10
Piętro 1
Powierzchnia 780 m2
Powierzchnia działki 1 982 m2
Miejscowość Ruciane-Nida
Województwo WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Powiat piski
Gmina Ruciane-Nida
Rok budowy 2008